Головна » 2018 » Березень » 14 » 14 березня – День українського добровольця
12:20
14 березня – День українського добровольця

Цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.
Цей день установила 17 січня 2017 року Верховна Рада України. За відповідну постанову № 4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» на пленарному засіданні українського парламенту проголосував 231 народний депутат.
Метою Дня українського добровольця є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Зокрема, постанова передбачає проведення щороку заходів із належного вшанування подвигу українських добровольців; проведення у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури тематичних заходів, бесід про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 – лютому 2014 року, та про участь у них добровольчих формувань

Переглядів: 64 | Додав: admin2 | Теги: День українського добровольця | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar