Головна » 2017 » Червень » 1 » 2016/2017 навчальний рік завершується
08:58
2016/2017 навчальний рік завершується

Про заходи загальноосвітніх навчальних закладів з питань організованого закінчення навчального року говорили у своїх виступах начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук та головний спеціаліст відділу Тетяна Володимирівна Тихоліз на нараді з директорами загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що відбулася в останній день травня.
Керівникам було наголошено про необхідність особистого контролю  за об’єктивністю оцінювання знань учнів та недопущення його безпідставного завищення, про забезпечення контролю за веденням шкільної документації щодо визначення і обліку результатів державної підсумкової атестації.
Далі головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Володимирівна Тихоліз інформувала про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків влітку 2017 року. При 14 загальноосвітніх школах району та 2 навчальних закладах територіальних громад з 29 травня розпочали роботу табори з денним перебуванням дітей та літні мовні табори, якими охоплені  відповідно 410  учнів.
До відпочинку в таборах залучені діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди,  з багатодітних, малозабезпечених сімей, діти, які потерпіли в результаті Чорнобильської катастрофи, переселенці із тимчасово окупованої території України та діти добровольців і призваних на військову службу під час мобілізації військовослужбовців.
За рахунок 100 000 грн., виділених із місцевого бюджету, 3,5 тис. грн.. з бюджету Озернянської об’єднаної територіальної громади та 3,5 тис. грн.. з бюджету Залозецької об’єднаної територіальної громади, для дітей організовано одноразовий прийом їжі (обід) відповідно до норм харчування дітей в оздоровчих таборах. Ціна харчування у навчальних закладах району становить 17.00 грн., у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної та СЗОШ І-ІІІ ст. смт. Залізці – 10.00 грн.
Табори функціонуватимуть по 16 червня, а у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного – з 06.06. по 23.06. 2017 р. Відпочинкова зміна триватиме 14 робочих днів з режимом роботи 6 год. в день.
Учні, які є учасниками таборів, зможуть глибше  ознайомитися з історією рідного краю, поглибити знання з іноземних мов, розширити кругозір, відвідати історичні, релігійні та культурні пам’ятки України під час екскурсійних подорожей.
Про дотримання вимог Державного стандарту базової і повної середньої освіти щодо забезпечення предметів «математика» та «фізика» в ЗНЗ району інформувала  методист комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Галина Ярославівна Антонів.
Про інші невідкладні завдання щодо організованого завершення навчального року керівників навчальних закладів інформували голова районної організації профспілки працівників освіти Микола Васильович Остапчук, фахівці районного методичного кабінету, централізованої бухгалтерії.
Підвела підсумки наради начальник відділу освіти Марія Миколаївна Назарчук.

Більше світлин тут

Переглядів: 168 | Додав: Psyjdsq | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar