Головна » 2020 » Лютий » 01

Президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні». Про це повідомила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад 30 січня 2020 року на Всеукраїнській конференції для вчителів математики.
«Останні 5 років для усієї освітньої спільноти було очевидно, що в Україні поглиблюється проблема з доступом до якісної математичної освіти. Ми маємо чудові результати з міжнародних олімпіад, і в цьому – величезна заслуга наших вчителів, але, на жаль, більшість дітей почали втрачати мотивацію до навчання. Очевидно, що року недостатньо, аби виправити всі проблеми з нашою математичною освітою. Але ми можемо вп ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: admin2 | Дата: 01.02.2020 | Коментарі (0)

У відділі освіти райдержадміністрації відбулася перша у новому 2020 році нарада з керівниками закладів освіти району. 
Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2019-2020 навчальному році інформувала завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет Зборівської районної ради» Марія Федорівна Мельник. 
Про порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2020 році, інформувала методист районного методкабінету Галина Ярославівна Антонів.
Голова районної організації профспілки працівників освіти Микола Васильович Остапчук підняв питання проведення заходів з охорони праці у закладах освіти району, зокрема навчання відповідальних осіб та атестації робочих місць.  
Про функціонування веб-сайтів закладів освіти вів мову фахі ... Читати далі »

Переглядів: 74 | Додав: admin2 | Дата: 01.02.2020 | Коментарі (0)