Головна » 2020 » Липень » 13

У зв'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р. Відповідне розпорядження Уряд прийняв ще 26 лютого 2020 року. Важливо, що пунктом 5 цього документа передбачено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.
До МОН надходять численні звернення вступників до закладів вищої освіти (як на ступінь бакалавра, так і магістра) та їхніх батьків щодо отримання повісток від військкоматів. Дійсно, цього року початок вступної кампанії перенесено на серпень, а весняний призов продовжено до кінця липня.
Для того, щоб забезпечити можливі ... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: admin2 | Дата: 13.07.2020 | Коментарі (0)

13 липня 2020 року голова районної державної адміністрації Сергій Рудяк спільно із своїм заступником Олександром Парацієм та головним спеціалістом відділу освіти райдержадміністрації Оксаною Шкрібляк здійснили об’їзд шкіл сіл Млинівці та Беримівці для перевірки стану  їх готовності до нового навчального року.
Представники влади оглянули приміщення закладів, пришкільні території, спортивні майданчики тощо. У ході інспектування особлива увага була приділена питанням облаштування перших класів відповідно до вимог «Нової української школи».
Оглянувши матеріальну базу обох закладів загальної середньої освіти, Сергій Рудяк відзначив дуже хороший рівень підготовки класів у Млиновецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкіль ... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: admin2 | Дата: 13.07.2020 | Коментарі (0)