Головна » Архів матеріалів

9 лютого під головуванням заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського відбулася нарада щодо фінансування та видруку підручників для учнів 4-х і 7-х класів, що будуть обрані вчителями під час конкурсу на основі електронного репозитарію http://www.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/2936-.

У нараді взяли участь члени Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів України, працівники МОН, Інституту модернізації змісту освіти, представники ЗМІ.

Павло Полянський поінформував, на виконання Законів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» та «Про Державний бюджет України на 2015 рік» Міністерством освіти і науки України підготовлено проект акта «Про затвердження Порядку безоплатного забезпечення підручниками учнів ... Читати далі »

Переглядів: 241 | Додав: Admin | Дата: 10.02.2015 | Коментарі (0)

    Наказ Мон України  № 100 від 06.02.15 року "Про розвантаження навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів"

    Міністерство освіти і науки має намір розвантажити навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це йдеться у відповідному наказі  освітнього відомства, що підписаний заступником міністра Павлом Полянським.
Зокрема, департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти доручено до 1 квітня забезпечити доопрацювання навчальних програм відповідно до чинних типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів.

    Також з метою розвантаження програм основної школи Міністерством освіти затверджено склад робочих груп, які мають завершити свою роботу до 1 кв ... Читати далі »

Переглядів: 373 | Додав: Admin | Дата: 09.02.2015 | Коментарі (0)

     Міністерство освіти і науки оприлюднило проект розвантажених навчальних програм для учнів 1-3 класів.

     В освітньому відомстві зазначають, що рішення про призначення експертизи навчальних програм для учнів 1-3 класів на предмет їх розвантаження було ухвалене у зв’язку з численними зверненнями батьківської та педагогічної громадськості. До експертної групи увійшли, вчителі-практики, науковці, психологи, експерти з освітніх питань.

      За результатами експертизи, робочою групою був підготовлений проект розвантажених програм для 1-3 класів, що винесено на громадське обговорення.

     Також у Міністерстві освіти і науки нагадали, що навчальні програми для 4 класу вже були розвантажені та після їх розгляду на колегії відомства затверджені відповідним наказом.

     Остаточне рішення щодо ре ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: Admin | Дата: 09.02.2015 | Коментарі (0)

     Міністерство освіти і науки має намір розвантажити навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Про це йдеться у відповідному наказі освітнього відомства, що підписаний заступником міністра Павлом Полянським.

     Зокрема, департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти доручено до 1 квітня забезпечити доопрацювання навчальних програм відповідно до чинних типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів.

     Також з метою розвантаження програм основної школи Міністерством освіти затверджено склад робочих груп, які мають завершити свою роботу до 1 квітня цього ... Читати далі »

Переглядів: 255 | Додав: Admin | Дата: 09.02.2015 | Коментарі (0)

       Без тестів сьогодні не обходиться жоден викладач, будь то шкільний вчитель чи професор багатотисячного онлайн-курсу. Вибір варіанту з декількох - не єдина можливість: в опитування можна вставляти картинки та відео, змінювати формати завдання майже до безкінечності. Edutainme представили сім сервісів, які полегшать підготовку і проведення тестування.

       Читати більше...

Переглядів: 274 | Додав: Admin | Дата: 06.02.2015 | Коментарі (0)

Пропонуємо для розгляду проект Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Зауваження та пропозиції просимо до 16 лютого 2015 року надсилати на електронну адресу: n_beskova@mon.gov.ua.

 

Переглядів: 252 | Додав: Admin | Дата: 05.02.2015 | Коментарі (0)

В освітянський профспілці заявляють, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив головам обласних та Київської міської держадміністрацій скоротити 3 % працівників бюджетних установ. Про це йдеться у листах ЦК Профспілці працівників освіти і науки України до Кабінету Міністрів, міністра освіти і науки, а також голови Комітету ВР з питань науки і освіти.

Зокрема, У ЦК Профспілці працівників освіти і науки України, посилаючись на власні джерела, повідомляють про наявність протоколу селекторної наради прем’єр-міністра від 13 січня 2015 року, зареєстрованого департаментом документообігу та контролю секретаріату Кабінету Міністрів України за № 913/0/1-15 від 14 січня 2015 р., пунктом 1 якого головам обласних та Київської міської держадміністрацій зобов’язано вжити заходів для скорочення на 3 відсотки працівників бюдже ... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: Admin | Дата: 05.02.2015 | Коментарі (0)

Міністерство освіти і науки України стурбоване ситуацією, що склалася з фінансуванням позашкільних навчальних закладів у 2015 році. З метою економії коштів місцевою владою приймаються рішення щодо ліквідації, першочергово, позашкільних навчальних закладів, що не відповідає основним засадам державної політики, визначеним у частині другій статті 9 Закону України "Про позашкільну освіту".

Такі рішення нерідко приймаються без урахування освітніх потреб і соціальних запитів населення, необхідності забезпечення змістовним дозвіллям дітей, які вимушено переселені із зони антитерористичної операції. При цьому місцевими органами влади не розглядаються можливості додаткових джерел фінансування, співпраці з недержавним сектором, бізнесом, структурами, які зацікавлені в підтримці талановитих ... Читати далі »

Переглядів: 272 | Додав: Admin | Дата: 05.02.2015 | Коментарі (0)

Неприбутковий громадський проект «Prometheus» спільно з партнерами з «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії. Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету та досвідчені шкільні вчителі.

Наша мета – зробити найякіснішу підготовку до ЗНО доступною всім абітурієнтам незалежно від місця проживання, наявності коштів на послуги репетиторів, чи рівня викладання в школі. Нові курси також допоможуть абітурієнтам із зони АТО, тимчасово окупованих територій та біженцям.

В найближчі місяці на платформі «Prometheus» з’являться курси з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії та англійської мови.

Кожен ... Читати далі »

Переглядів: 243 | Додав: Admin | Дата: 03.02.2015 | Коментарі (0)

Створення нового навчального семестру  в програмі КУРС:Школа

( створення ІІ семестру 2014/2015 н.р.)

Шановні користувачі.
У зв’язку з реструктуризацією бази даних тимчасово закрита можливість створення нового навчального семестру. Рекомендуємо Вам змінити дату закінчення першого семестру на дату закінчення навчального року. Для цього потрібно зробити наступне:
1) Зайти у меню «Списки» - «Навчальний період»;
2) Обрати потрібний період та натиснути кнопку «Змінити»;
3) Змінити дату закінчення семестру на дату закінчення навчального року;
4) Натиснути кнопку «Зберегти».

 

Переглядів: 259 | Додав: Admin | Дата: 02.02.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 159 160 161 162 »