Головна » Архів матеріалів

30 квітня начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Ярославівна Поплінська провела  онлайн-нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти. 
У ході спілкування було доведено наступну інформацію: про організоване закінчення 2019/2020 навчального року; про заходи щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі закладів та установ освіти, інші поточні питання діяльності в умовах карантину.
У нараді взяли участь: головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації  Оксана Дмитрівна Шкрібляк, завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Марія Федорівна Мельник, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Оксана Євгенівна Тимченко. 
Підготувала ... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: admin2 | Дата: 03.05.2020 | Коментарі (0)

28 квітня Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube каналі МОН та ще 4-х телеканалах.
Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.
За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.
«Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи», – розповіла Мандзій.
Вона підкре ... Читати далі »

Переглядів: 76 | Додав: admin2 | Дата: 27.04.2020 | Коментарі (0)

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.
“Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 
В умовах використання технологій дистанційного навчання педради шкіл мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року.  
Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табе ... Читати далі »

Переглядів: 62 | Додав: admin2 | Дата: 26.04.2020 | Коментарі (0)

З 12 березня 2020 року розпочався карантин, під час якого заклади освіти змушені були зачинитися та організувати дистанційне навчання для здобувачів освіти.
Система освіти працює насамперед для здобувачів освіти. Соціальна турбулентність викликана різними чинниками, ускладнює дотримання прав в освіті.
Для всіх нас важливо знати, чи забезпечується право учнів на освіту під час карантину, яким чином та наскільки ефективно реалізується це право, дослідити ситуацію з організацією дистанційного навчання, з'ясувати проблеми, які виникли у батьків та дітей, та дізнатися думку батьків щодо дистанційного навчання.
Саме тому Служба освітнього омбудсмена з 8 по 13 квітня провела онлай-опитування батьків дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти.

... Читати далі »
Переглядів: 79 | Додав: admin2 | Дата: 21.04.2020 | Коментарі (0)

Сьогодні, 21 квітня 2020 року, стартує 3-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн. Розповідаємо про те, як уроки поступово ставатимуть інклюзивними, про розділ на сайті МОН зі всією інформацією про школу онлайн, а також про розклад та теми уроків  цього тижня.
Уроки Всеукраїнської школи онлайн на YouTube МОН поступово ставатимуть інклюзивнішими.
Так, вже цього тижня до уроків, що вже вийшли раніше, поступово додаватимуть субтитри.
Першочергова мета – створити субтитри до вже оприлюднених уроків. Надалі з невеликою затримкою субтитри додаватимуться до нещодавно опублікованих уроків.
Цей крок дозволить більшій кількост ... Читати далі »

Переглядів: 89 | Додав: admin2 | Дата: 21.04.2020 | Коментарі (0)

На виконання рішення відео-наради з керівниками органів управління освітою області від 31 березня 2020 року, цьогорічне засідання атестаційної комісії відбувалося 9 квітня в режимі онлайн.
Перед його проведенням керівниками закладів загальної середньої освіти було подано всі необхідні матеріали засобами електронного зв'язку та контактні номери Viber. Також члени атестаційної комісії могли заздалегідь ознайомитися з джерелами портфоліо вчителів до атестації, розміщеними в мережі Internet.
У день засідання з 9:30 години відповідно до графіку онлайн дозвону до закладів комісія могла вільно спілкуватися з керівниками та педагогічними працівниками, які підлягали атестації.
На підставі рішень атестаційної комісії від 09.04.2020 р. (протокол засідання № 3) у відділі освіти Зборівської райдержадміністрації видано відповід ... Читати далі »

Переглядів: 117 | Додав: admin2 | Дата: 17.04.2020 | Коментарі (0)

Викладачі  Львівського національного університету ім. І.Франка разом зі спеціалістами  ІТ-компаній проведуть низку безкоштовних вебінарів для школярів 9-11 класів. Їх познайомлять із основами кібербезпеки, інженерії програмного забезпечення, статистичного аналізу даних, а також пояснять базові принципи високопродуктивного комп’ютингу. Навчання триватиме з 6 до 10 квітня 2020 року.
У вебінарах поєднають як теоретичну, так і практичну частини. Так, під час одного з них, учасники розглянуть проєкт із визначення статі та віку людини через технології машинного навчання та комп’ютерного бачення OpenCV.
Окрім цього, учні дізнаються про нові освітні програми, що діють у ЛНУ ім. І.Франка за принципами дуальної освіти. Особливість цих п ... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: admin2 | Дата: 06.04.2020 | Коментарі (0)

6 квітня в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо ситуації з протидією коронавірусу.
За словами Президента, у межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.
«Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн». У межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України. Зараз проходять щоденні зйомки уроків для учн ... Читати далі »

Переглядів: 100 | Додав: admin2 | Дата: 30.03.2020 | Коментарі (0)

20 березня 2020 року стартував новий сезон національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020. Заповнити анкету на участь або номінувати вчителя можна на офіційному сайтіпремії до 1 серпня 2020 року. 
Переможця української премії оголосять у Міжнародний день вчителя 3 жовтня 2020 року та винагородять призом у 250 000 гривень. 
За три роки у Global Teacher Prize Ukraine взяли участь 5 486 українських вчителів. З року в рік число заявок зростає — з 632 у 2017 році до майже 3000 у 2019. З фіналістами премії зустрічається Президент України, а переможець 2017 року Пауль Пшенічка виступив у Верховній Раді та став першим вчителем, хто потрапив до рейтингу 100 найвпливовіших українців.

... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: admin2 | Дата: 23.03.2020 | Коментарі (0)

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Звертаємося до Вас з проханням на час оголошення протиепідеміологічного карантинного періоду, який діє в Україні з 12 березня по 03 квітня 2020 року:
- обмежити перебування Ваших дітей на вулиці, громадських та інших місцях масового скупчення людей;
- своєчасно звертатися до сімейного лікаря у разі виявлення симптомів захворювання;
- дотримуватися заходів особистої гігієни.

Заходи жорсткі та кардинальні, але здоров’я і життя наших дітей важливіші за тимчасові незручності. Просимо всіх із розумінням поставитися до запровадже ... Читати далі »

Переглядів: 81 | Додав: admin2 | Дата: 18.03.2020 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 160 161 »