Головна » Архів матеріалів

Із 16 по 20 грудня у Висиповецькому НВК класні керівники 2, 3, 4, 5 класів Іванна Безкоста та Ліля Колісник разом з учнями провели Новорічно-рідзвяний тиждень, який став у школі вже традиційним.
Першого дня разом із класними керівниками діти випікали імбирне печиво, наступного – переглянули майстер-клас із виготовлення листівок та найкращу, яка сподобалась, зробили своїми руками. 
У середу, 18 січня, уся шкільна родина зібралася на лінійку з навгоди свята Миколая, величали віршами та піснями Чудотворця. Діти отримали солодкі подарунки та цукерки-миколайчики.
З нетерпінням діти чекали четверга, щоби нарешті розфарбувати печиво, яке передали для воїнів АТО. 
На завершення тижня молодшим школярам організували екскурсію в м. Тернопіль. Діти побували біля новорічної ялинки та різдвяної шопки на ... Читати далі »

Переглядів: 91 | Додав: admin2 | Дата: 25.12.2019 | Коментарі (0)

28 листопада депутати Тернопільської обласної ради на пропозицію голови Віктора Вікторовича Овчарука вирішили рекомендувати сільським, селищним, міським радам Тернопільської області прийняти рішення щодо заборони на відповідних територіях продажу та використання громадянами піротехнічних і феєрверочних виробів у громадських місцях, на вулицях, у місцях масових скупчень громадян, у закладах торгівлі, поблизу дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, а також проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищних заходів з використанням піротехнічних і феєрверочних виробів.
Головному управлінню Національної поліції в Тернопільській області доручено вживати в межах наданих повноважень заходів щодо забезпечення дотримання порядку зберігання, перевезе ... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: admin2 | Дата: 24.12.2019 | Коментарі (0)

17 грудня відбулося планове засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації. Розглядові питань порядку денного передував виступ першого заступника голови райдержадміністрації Марії Миколаївни Назарчук, яка постійно у 2019 році тримала на особистому контролі реалізацію важливих проектів щодо покращення матеріально-технічного забезпечення закладів загальної середньої та дошкільної освіти, які залишаються у підпорядкуванні відділу, і висловила вдячність керівникам закладів освіти за зроблене у календарному році, що завершується. А зроблено загалом  надзвичайно багато, про що ми неодноразово інформували у наших новинах.
Також Марія Миколаївна наголосила на необхідність проведення заходів із безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, охорони праці, продовження реалізації Концепції Нової украї ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: admin2 | Дата: 18.12.2019 | Коментарі (0)

Фахівці Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели інформаційний семінар з вивільнюваними працівниками відділу освіти Зборівської районної державної адміністрації, Зборівської централізованої бібліотечної системи та КУ «Зборівський районний методичний кабінет», які надали районній філії ОЦЗ інформацію про заплановане вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці. 
Фахівці філії розповіли присутнім про стан ринку праці в районі. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ростислав Бідула зазначив, що служба зайнятості використовує єдину для усієї України базу актуальних вакансій і працівники можуть скористатися нею ще до настання вивільнення. Фахівець з профорієнтації Ольга Грицюк розповіла про електронні сервіси державної служби зайн ... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: admin2 | Дата: 12.12.2019 | Коментарі (0)

10 грудня 2019 року в святково прикрашеній залі Зборівського інклюзивно-ресурсного центру відбувся захід для дітей з особливими потребами під назвою «Казкова зустріч».
Головна мета даного заходу: організація змістовного дозвілля дітей, подолання почуття самотності, ізольованості, задоволення однієї з найважливіших потреб людини – потреби у спілкуванні, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами.
«Казкова зустріч» відбулась завдяки спільним зусиллям Зборівського інклюзивно-ресурсного центру, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівської районної організації Товариства Червоного Хреста України.   
До дітей на свято завітала перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук. Вона &n ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: admin2 | Дата: 11.12.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 157 158 »