Головна » 2017 » Вересень » 11 » Актуальні питання організації початку нового 2017/2018 навчального року
11:12
Актуальні питання організації початку нового 2017/2018 навчального року

Проведено інструктивно-методичну нараду з питань організованого початку 2017/2018 навчального року. Її учасниками цього разу були заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та директори малокомплектних шкіл І-ІІ ступенів.
Відкрив нараду завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Ігор Богданович Колос. Він зупинився на актуальних питаннях координації діяльності адміністрацій навчальних закладів та районного методичного кабінету. Зокрема, приділено увагу цьогорічним навчальним планам, оновленим програмам для 5-9 класів, STEM-освіті, співпраці з навчальними закладами об’єднаних територіальних громад.  
Більш конкретно про навчальні плани і програми з окремих навчальних предметів та інші напрямки роботи вчительських колективів вели мову методисти комунальної установи.
У нараді також взяла участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук. Вона зазначила, що в умовах реформування освітньої галузі району визначальними критеріями діяльності керівників навчальних закладів та їх заступників стають їх фаховість, високий рівень виконавської дисципліни і персональна відповідальність за всі результати діяльності закладу. 
Марія Миколаївна вкотре звернула увагу присутніх на необхідність створення у районі опорних шкіл, підготовки педагогічних працівників до впровадження Концепції Нової української школи в початковій освіті з 1 вересня 2018 року, підвищення якості знань випускників та відповідності річного оцінювання результатам ДПА в формі ЗНО.
Також начальник відділу освіти райдержадміністрації інформувала керівників навчальних закладів про стан фінансування галузі, підкресливши необхідність оптимізації мережі шкіл району, наголосила керівникам на їх персональній відповідальності за використання бюджетних коштів, економію енергоносіїв, впорядкування штатів технічних працівників тощо.
Інші учасники наради звернули увагу керівників навчальних закладів на питання охорони праці та формування у програмі «КУРС:школа» баз даних в Інформаційній системі управління освітою.

Переглянути більше світлин тут

Переглядів: 121 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar