Головна » 2017 » Травень » 26 » Бліх збирає друзів
06:19
Бліх збирає друзів

Традиційно у травні в мальовничому урочищі села Бліх проводяться районні геолого-географічні змагання учнівської молоді. Хоч і небагато цього року команд, але змагання були цікаві та змістовні, а спілкування з природою – незабутнє. 
У виді змагань «Підйом геологічної карти» кращими були учні Залозецької та Мильнівської шкіл. У «Мінералогії і петрографії» – найскладнішому виді змагань, як і в «Геологічному маршруті», «Площинній топозйомці» перевагу демонстрували вихованці вчителя географії Залозецької школи Григорія Макара. Конкуренцію їм скласти старались учні з Мильнівської школи, які відмінно зарекомендували себе в «Шліховому випробуванні», «Гідрологічному дослідженні». Цікавими і допитливими були учні з Олієва, Гаїв Розтоцьких, Мшанця, Млинівців, які старались не відставати від лідерів змагань. За активну участь у змаганнях було відзначено єдиного представника шкіл-дев’ятирічок – ЗОШ І-ІІ ст. с. Ренева. 
У підсумку перемогу здобули учні спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці. На другому місці номінальні господарі змагань – учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного (учитель географії – Швед Євгенія), а на третьому – команда Оліївської школи (учитель географії – Степан Романишин). Команди нагороджені кубком, медалями та грамотами відділу освіти райдержадміністрації. 
Хочеться відзначити кваліфіковану роботу суддівської колегії під керівництвом заступника директора Тернопільського обласного центру туризму – Наталїі Липак та подякувати Степану Романишину за допомогу в організації змагань.
Геолого-географічні змагання відбулись в Бліху завдяки сприянню Мшанецького лісництва (старший лісничий – Богдан Косінський). У червні на цьому ж місці відбудуться обласні змагання, де візьмуть участь залозецькі та мильнівські краєзнавці.

Більше світлин тут

 

Ігор Колос, завідувач Зборівського РМК

Переглядів: 148 | Додав: Psyjdsq | Теги: Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar