Головна » 2017 » Червень » 20 » «Борітеся – поборете, нам Бог помагає!»
12:08
«Борітеся – поборете, нам Бог помагає!»

Таким було гасло команд Залозецької школи, які представляли Залозецьку об’єднану територіальну громаду на обласному етапі Всеукраїнських дитячо-юнацьких військово-патріотичних ігор «Сокіл» і «Джура», що відбулися 12-16 червня ц.р. у Шумському районі. Змагання зібрали по 22 команди з районів, міст та ОТГ Тернопільщини. 
Ігри «Сокіл» і «Джура» вимагають від учнів володіння на високому рівні навиками та уміннями із предмету «Захист Вітчизни», ґрунтовними знаннями з історії рідного краю та надання первинної медичної допомоги, відмінної фізичної підготовки, кмітливості та взаємодопомоги при проходженні етапів змагань. Боротьба за призові місця була настільки напруженою, що призери ігор визначились лише після останнього виду змагань.
Як і минулого року, переможцями стали команди Зборівського району. У грі «Сокіл» перемогла команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова. Рій «Чайка» був непереможним в таборуванні, на етапах випробування «Рятівник» та й у більшості видів був за крок до перемоги. У загальному підсумку зборівчани другий рік поспіль завоювали путівку на Всеукраїнський фінал гри «Сокіл». 
Варто відзначити наполегливу працю наставників команди: учителя «Захисту Вітчизни» Володимира Гармідера, учителя фізкультури Михайла Наконечного, виховників Ірину та Романа Росіцьких, учителя музики Людмилу Ногас, учителя основ медичної підготовки Мирославу Чекан, учителя історії Євгена Лиса та основ правознавства Надію Борисюк. Відставши лише на один бал, друге місце посіла команда «Залозецькі соколи». Юні соколята перемогли у стрільбі з пневматичної гвинтівки, подоланні смуги перешкод, конкурсній програмі, зайняли друге місце у виді «Рятівник».
Команда залозецьких джур другий рік поспіль стала переможцем обласних ігор, випередивши команду Тернопільського району на п’ять балів. В окремих видах вони стали переможцями у конкурсній програмі (квест, топографія, таборування), посіли друге місце у подоланні смуги перешкод і третє – у перетягуванні линви.
Фундаментом перемог залозецьких школярів є напружена праця та високий професіоналізм їх наставників: вчителя «Захисту Вітчизни» Ярослава Дереха, вчителя фізичної культури Богдана Мислика, шкільної медсестри Ганни  Бревус, вчителів історії Наталії Гринтус, Алли Нагорної, завідувача шкільної бібліотеки Олександри Мислик та директора школи Ярослава Нечая.
Команди-переможці нагороджені грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації та туристичним спорядженням.
Крім того, в грі «Джура» добре показали себе учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова. Вихованці вчителя «Захисту Вітчизни» Василя Добромиля та педагога-організатора Галини Запорожець стали переможцями в «топографії» і «таборуванні», а в конкурсній програмі були другими й третіми на смузі перешкод. У загальному підсумку юні джури зайняли четверте місце й зупинились за крок до п’єдесталу. Незабутні враження, численні знайомства, екскурсія в штаб УПА «Південь» – це найголовніше що залишиться в пам’яті учасників ігор.

Ігор Колос, сзавідувач Зборівського РМК 

Фото команди ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова

Фото команли ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова

 

Переглядів: 206 | Додав: Psyjdsq | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Ігор Колос | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar