Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Демократична гімназія
08:28
Демократична гімназія

9 та 10 жовтня 2017 року у Зборівській гімназії ім. Р.Завадовича продовжила роботу «Демократична школа. Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства».
Перший день роботи був насиченим та цікавим для всіх учасників. Тренери Ярина Сухецька та Олександр Фомічов разом з учнями, батьками та педагогами обговорили демократичні зміни, які відбулися в житті гімназії за час участі навчального закладу в даній Програмі. Гімназисти ділилися з присутніми знаннями та вміннями, отриманими в літніх англомовних таборах, враженнями про набутий досвід співпраці з органами місцевого самоврядування та громадою міста під час реалізації проектів «Зборів крокує у Європу» (роздільне сортування сміття), проведення велопробігу на вшанування пам'яті випускника гімназії Андрія Рави.
Позитивні зміни в житті навчального закладу відмітили також батьки гімназистів, які часто самі є активними учасниками проектів.
Після перерви тренери та вчителі працювали над розкриттям теми «Інтеграція принципів ОДГ/ОБЛ у навчально-виховний процес.
Другий день Демократичної школи проходив у формі тренінгу на актуальну тему, адже всі присутні мали можливість ознайомитись із проектними технологіями. Окрім цього, учасники програми розглянули проблему насильства – «булінгу» у шкільному середовищі та спільними зусиллями шукали шляхи її вирішення.
«Збагатившись новими знаннями та навичками, натхненно продовжуємо працювати і творимо свою історію успіху», – повідомляє сайт гімназії.

Також інформація і світлини на сторінці Yaroslava Kovbasyuk на Facebook

Переглядів: 59 | Додав: admin2 | Теги: Зборівська гімназія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar