Головна » 2018 » Березень » 6 » Детектив-шоу «Школа Шерлока Холмса» у Висиповецькому НВК
20:23
Детектив-шоу «Школа Шерлока Холмса» у Висиповецькому НВК

Про цікавий повчально-розважальний захід – детектив-шоу «Школа Шерлока Холмса», що відбувся  27 лютого у Висиповецькому НВК, повідомляє сайт закладу. 
Автор публікації – класний керівник 6-го класу Василь Михайлович Ігнат зазначає, що учні школи люблять дивитися фільми про різноманітні розслідування і пригоди. І ось їм випав шанс побувати у ролі слідчих-детективів, де учні 5 і 6 класів змогли перевірити власні сили і проявити себе в цій незвичайній професії. 
Гості школи Шерлок Холмс і доктор Ватсон (учні Олександр Алексевич та Володимир Матвіїв) не тільки розповіли про деякі секрети своєї роботи, а й влаштували змагання між командами учнів за звання найкращих детективів. Цікаві конкурси «Знай наших», «Тайнопис», «Павутинка», «По гарячих слідах», «Фантасти»  показали ерудицію, кмітливість, спостережливість команд-учасниць. 
Найвеселішим виявився конкурс «Один із нас», де учні вгадували учасників команди-суперниці за світлинами кількарічної давності. Завершальний конкурс проходив у формі квесту, в якому учасники шукали захований скарб. 
Підбивши підсумки змагань, журі повідомило про набрану однакову кількість балів. ПЕРЕМОГЛА ДРУЖБА.

Переглядів: 74 | Додав: admin2 | Теги: Висиповецький НВК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar