Головна » 2017 » Вересень » 22 » До 2019 року курс «Фінансова грамотність» буде поширено на всі школи України
11:46
До 2019 року курс «Фінансова грамотність» буде поширено на всі школи України

Уроки з «Фінансової абетки» у 2-Б класі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова проводить учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Любов Іванівна Чарторинська. Вона є співавтором курсу «Фінансова грамотність» за загальною редакцією ректора Університету банківської справи, доктора економічних наук, професора Тамари Степанівни Смовженко. До 2019 року курс повинен бути впроваджений у всіх загальноосвітніх закладах І-ІІ рівнів акредитації в усіх регіонах України.
Головна мета вивчення курсу – навчити молоду людину правильно розпоряджатися власними фінансами, планувати свій особистий бюджет і захищатися від ризиків, приймати зважені та вірні фінансові рішення щодо:

  • можливостей розширення джерел власних доходів;
  • планування і коригування власних видатків;
  • формування особистих фінансових резервів і здійснення заощаджень;
  • використання кредитних ресурсів і здійснення власних інвестицій.

З метою поширення інформації про освітній проект «Фінансова грамотність», Любов Іванівна брала участь у проведенні тренінгів на Міжнародному форумі освітніх технологій «Перспектива  2016» у м. Чорноморську, «Перспектива 2017» у м. Скадовську, в обласних тренінг-семінарах ТОКІППО, на Львівщині, Миколаївщині та Закарпатті.

Детальніше про проект «Фінансова грамотність» читайте на сайті Університету банківської справи.

Завантажити із сайту Фінансова абетка. 2 клас: навчально-методичний посібник для вчителя.

Переглядів: 109 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова, Любов Чарторинська | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar