Головна » 2018 » Червень » 10 » До Дня захисту дітей у Зборові відбулися спортивно-масові заходи «Веселі старти»
12:38
До Дня захисту дітей у Зборові відбулися спортивно-масові заходи «Веселі старти»

1 червня 2018 року на стадіоні «Колос» міста Зборів відбулись спортивно-масові заходи, присвячені Дню захисту дітей. У перший день літа чудова сонячна погода сприяла проведенню змагань. 
З  Днем захисту дітей учасників привітали  заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Олександр Парацій та директор Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Ванджура. 
Двісті двадцять дітей завітали на стадіон, щоби взяти участь у змаганнях та з користю для здоров’я зустріти літо, перевірити свої сили і вміння у різноманітних естафетах та спортивних випробуваннях. А позмагатись між собою та виявити свої спортивні уподобання прийшли діти від 5 до 14 років. 
Програма спортивних естафет була різноманітною і цікавою – хлопці та дівчата із захопленням змагались у десяти різноманітних випробуваннях на спритність, швидкість, техніку володіння м’ячем та влучність. Кожен із них намагався   посперечатись у всіх естафетах: «Футбольній естафеті», «Швидкі та спритні», «Човниковому бігу», «Флорболі», «Вправах на скакалці», «Фрізбі», «Баскетбол», «Боулінг», «Мішечки», «Садіння і збір картоплі». 
Півтори години діти змагалися між собою, а переможці естафет отримували талони здоров’я, які пізніше обмінювали  на призи від організаторів змагань. 
На згадку про «Веселі старти» діти отримали багато чудових призів на суму понад 2000 гривень, які були придбані  Службою у справах дітей Зборівської РДА.  
Також діти були нагороджені медалями, блокнотами, ручками, магнітами з логотипом «Спорт для всіх» від обласного центру «Спорт для всіх», альбомами та зошитами, розмальовками та щоденниками здоров’я від спонсорів – видавництва «Школярик» та ПрАТ «Тернопільський молокозавод «Молокія», які вже багато років поспіль щиро допомагають Тернопільському обласному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у проведенні спортивно-масових та спортивно-оздоровчих заходів.
Організували спортивне свято для дітей Служба у справах дітей Зборівської РДА, Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Зборівської РДА, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переглянути більше світлин

Переглядів: 41 | Додав: admin2 | Теги: зборів, День захисту дітей | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar