Головна » 2017 » Червень » 18 » До зустрічі, «Веселко», наступного року!
22:19
До зустрічі, «Веселко», наступного року!

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей у таборі з денним перебуванням «Веселка» при загальноосвітній школі  І-ІІ ступенів с. Ренева. 16 червня  відбулось урочисте закриття табірної зміни «Я з веселкою танцюю, за веселкою сумую», на якому діти мали можливість поділитися враженнями від відпочинку, подякувати працівникам табору, а також отримати грамоти за активну участь у житті табору. 
Відпочинок у таборі «Веселка» неймовірно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, нові свята, змагання та конкурси. Режим дня відповідав потребам дитини, гармонійно поєднувалися відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій. Це сприяло відпочинку дітей, покращенню їхнього фізичного та морального здоров’я, згуртуванню учнівського колективу. Крім цього, діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які супроводжуватимуть їх все літо. 
Табір «Веселка» зачинив свої двері. На жаль, нікому ще не вдавалося «спіймати» веселку. Вона справді невловима й недовговічна. Вона дарує радість лиш на мить, а потім швидко тане на очах, залишаючи почуття задоволення, легкої задуми з приводу швидкоплинності всього, що наважується радіти життю… 
Табірна зміна закінчилася … До зустрічі, «Веселко», наступного року!

Начальник табору Н.П. Мойсеєнко

Фотогалерея

Переглядів: 149 | Додав: Psyjdsq | Теги: ЗОШ І-ІІ ст с. Ренева | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar