Головна » 2018 » Квітень » 5 » Досвідом роботи з обдарованою молоддю ділились вчителі хімії та біології Залозеччини
08:43
Досвідом роботи з обдарованою молоддю ділились вчителі хімії та біології Залозеччини

На базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці відбувся семінар вчителів хімії та біології Залозеччини на тему «Робота з обдарованими дітьми». 
Перед початком семінару його учасників привітав директор закладу Ярослав Володимирович Нечай, який розповів про досягнення колективу у роботі з обдарованими дітьми, побажав усім плідної праці. 
Методисти районного методичного кабінету Марія Федорівна Мельник та Галина Пилипівна Боднар з використанням презентацій «Робота з обдарованими дітьми» і «Професійний рівень та моральні засади вчителя – провідні у роботі з обдарованими дітьми» акцентували увагу на те, що мета роботи з обдарованими дітьми – це виявлення таких дітей та створення умов для їх оптимального розвитку, просування вперед шляхом власної досконалості, уміння мислити самостійно, нестандартно, а розвиток обдарованості учнів залежить від професійного рівня педагогів та використання креативних методів навчання.
Досвідом роботи з використання у практичній педагогічній діяльності нових технологій навчання, які сприяють розвитку інтелектуальної творчості, предметної або лідерської обдарованості, поділились вчителі хімії та біології району. «Інтерактивні методи навчання на уроках хімії» презентувала вчитель хімії СЗОШ І-ІІІ ст. смт. Залізці Тетяна Павлівна Нечай, «Використання інноваційних технологій при викладанні біології» – вчитель біології цієї ж школи Оксана Михайлівна Цвігун. 
Тему «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом розв’язування розрахункових задач на уроках хімії» запропонувала учасникам семінару вчитель хімії Гає-Розтоцького НВК Віра Євгенівна Назаревич, а вчитель біології та хімії ЗОШ І-ІІ ст. с. Білоголів Ольга Василівна Прозоровська вела мову про «Формування екологічного  мислення та свідомості  на уроках біології та хімії». 
Тему «Активізація пізнавальної діяльності та розвиток творчих здібностей учнів на уроках біології» висвітлила вчитель біології ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова Мирослава Ярославівна Чекан.
У роботі семінару взяла участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради Наталія Ришардівна Смук. «Завдання школи – підтримувати учня і розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано», – зазначила Наталія Ришардівна.

Більше світлин тут

Переглядів: 74 | Додав: admin2 | Теги: Галина Боднар, семінар у Залізцях, Марія Мельник, Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar