Головна » 2018 » Лютий » 16 » Джерела творчості методистів Зборівщини відзначило обласне журі
21:46
Джерела творчості методистів Зборівщини відзначило обласне журі

14 лютого 2018 року в м. Тернополі відбувся ІІ-ий (очний тур) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», у якому змагались 14 фіналістів.
На очному турі учасники Конкурсу презентували досвід роботи «Я – методист» та моделювали методичний захід за самостійно обраною темою.
Журі оцінювало актуальність досвіду, інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу у гуртку, системність роботи керівника гуртка, наявність навчально-методичних розробок, компетентнісний та діяльнісний підхід до навчально-виховного процесу, доцільність вибору методів, прийомів, організаційних форм роботи на занятті, творчість керівника гуртка.
Зборівщину в цьому турі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу представляли: методист Залозецького будинку дитячої та юнацької творчості Ольга Григорівна Чехович, яка в номінації «Науково-технічний напрям» здобула 2-е місце, та методист Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості Ірина Михайлівна Владимир, яка здобула 3-е місце в номінації «Художньо-естетичний напрям».

Переглядів: 82 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РМК, Джерела творчості, Ірина Владимир, Ольга Чехович | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar