Головна » 2017 » Листопад » 9 » «Файний листопад» у Тернополі
19:17
«Файний листопад» у Тернополі

4 листопада цього року в м. Тернопіль відбулися змагання зі спортивного туризму «Файний листопад».
Змагання проводилися з метою підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвиткові особистості, популяризації масового спортивного туризму, підвищення рівня туристсько-спортивної майстерності, налагодження дружніх стосунків між юними і досвідченими туристами-спортсменами.
Змагання проходили у двох вікових групах. Команда Зборівського району, представлена гуртківцями районного центру дитячої та юнацької творчості, в обох групах зайняла другі місця, поступившись господарям.
Старші спортсмени-туристи змагались на дистанціях ІІІ класу – «Рятувальні роботи» та «Смуга перешкод». Тут відзначились наші гуртківці Башуцька Людмила, Михайлишин Павло, Панас Віталій, Походжай Андрій.
Молодшу групу представляли Боднар Олександр, Грицай Іван, Коцур Галина, Пелех Олег. Вони змагались на дистанції ІІІ класу «Рятувальні роботи».
Наша команда в обох вікових групах нагороджена грамотами Тернопільської обласної федерації спортивного туризму, управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту, а також цінними призами.
Готували команду до змагань керівники гуртків Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості Володимир Гармідер та Олег Жеграй.

Більше світлин тут
 

Переглядів: 88 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РЦДЮТ, файний листопад | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar