Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Фінальні ігри з футболу визначили команду-переможця
13:40
Фінальні ігри з футболу визначили команду-переможця

12 жовтня 2018 року на стадіоні м. Зборова пройшли фінальні змагання з футболу серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів в залік ХХІІІ Спортивних ігор школярів Зборівщини. Переможцем змагань стала команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова (учитель фізкультури Павло Газда), яка з рахунком 2:1 перемогла ровесників з Озерної та зіграла внічию із командою Загір’янської школи. Завдяки цьому результату юні загір’янці з гарним  настроєм вийшли на гру з озернянською командою (учитель фізкультури Роман Коковський). Друга нічия з рахунком 1:1 принесла вихованцям Галини Курілової срібні нагороди. Отже, третіми стали учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної.
Кубок переможцям і грамоти призерам змагань вручила начальник відділу освіти Зборівської районної державної адміністрації Олена Поплінська.
Кваліфіковано працювала суддівська колегія під керівництвом вчителя фізкультури ЗОШ І-ІІ ст. с. Цеброва Романа Бардокіна.
27 жовтня збірна району візьме участь у обласних зональних змаганнях.

Ігор Колос, завідувач Зборівського районного методичного кабінету

Більше світлин тут

Переглядів: 42 | Додав: admin2 | Теги: фінал з футболу Зборів, відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0