Головна » 2017 » Грудень » 13 » Формування ключових компетентностей при вивченні географії
10:34
Формування ключових компетентностей при вивченні географії

Ця проблема об’єднала учасників обласного семінару-практикуму методистів з географії на базі Тернопільської обласної молодіжної бібліотеки.
Змістовно окреслив наукові підходи реалізації проблеми заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Ігор Михайлович Вітенко.
Оскільки семінар базувався на досвіді роботи Зборівського району, то начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук познайомила присутніх з освітнім простором Зборівщини на шляху реалізації Концепції нової української школи. 
Про науково-методичний супровід освітнього процесу з географії та роль у ньому методичної служби досвідом роботи ділився завідувач Зборівського РМК Ігор Богданович Колос. Він привернув увагу до оновлення програм курсів за вибором, факультативів, інтеграцію з базовими навчальним дисциплінами.
Загальну зацікавленість викликав краєзнавчий матеріал учителя географії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного Михайла Орестовича Горішного. Про роботу з обдарованими учнями й використання потенціалу творчості на конкретних прикладах з досвіду роботи розповів, учитель географії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Олієва Степан Богданович Романишин.
Формування компетентнісних можливостей учнів у геолого-географічних змаганнях, використання міжпредметних зв’язків – це тільки окремі складові діяльності досвідченого вчителя географії СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Макара Григорія Євстафійовича. Додала настрою присутнім солодка дегустація меду з пасіки юних гуртківців Залозецької школи.
Викладання географії в умовах інноватики, сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій продемонстрував учитель географії Млиновецького НВК Назарій Ігорович Оленин, який практично продемонстрував використання інтерактивної дошки на уроці географії. 
На запрошення учасників семінару відгукнувся відомий письменник, науковець краю Олег Михайлович Герман, який захопив присутніх не тільки своєю творчістю, а й метафоричним мисленням в естетичному просторі географії, громадянською позицією.  
Змістовною була виставка літератури, підготовлена працівниками бібліотеки. 
Прикладні аспекти теорії множинного інтелекту розкрила методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО Лілія Ярославівна Криховець-Хом’як. Вона й підвела підсумок семінару-практикуму, відзначивши творчий потенціал і великий досвід роботи освітян Зборівщини.

Фотогалерея

Переглядів: 101 | Додав: admin2 | Теги: географія обласний семінар, Зборівський РМК, Ігор Колос, Марія Назарчук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar