Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Голова обласної державної адміністрації Степан Барна оглянув стан утеплення школи у селі Оліїв
09:33
Голова обласної державної адміністрації Степан Барна оглянув стан утеплення школи у селі Оліїв

Перебуваючи у робочій поїздці у Зборівському районі, голова Тернопільської ОДА Степан Барна побував у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Оліїв, де здійснюється утеплення фасаду, перекриття, заміна покрівлі та влаштування дашків входу. 
Загальна вартість проекту – близько 1,5 млн. грн. Основна частина проекту реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, з якого спрямовано понад мільйон гривень. Інша частина – співфінансування з районного бюджету – близько 400 тис. грн., та з бюджету сільської ради – 50 тис. грн. 
Наразі у школі активно ведуться роботи з утеплення. Заходи спрямовані на енергоефективність та економію коштів на енергоносії.

Із керівником області в школі села Олієва побували також голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський, Зборівський міський голова Руслан Максимів, помічник народного депутата Тараса Юрика - Василь Мудло.

Інформація зі сторінки Тернопільська обласна державна адміністрація на Facebook

Переглядів: 78 | Додав: admin2 | Теги: Руслан Максимів, Ігор Яворський, Степан Барна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar