Головна » 2018 » Травень » 20 » «Гордість і надія Тернопілля»
14:40
«Гордість і надія Тернопілля»

18 травня ц.р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся Форум учнівської та студентської молоді «Гордість і надія Тернопілля».
Мета заходу – стимулювання, підтримка та заохочення обдарованої і талановитої учнівської й студентської молоді, визнання й оцінка її навчальних досягнень, успіхів у спорті, винахідництві, культурно-мистецьких і технічних заходах.
За досягнуті вагомі результати з навчальних дисциплін, перемоги на ІV етапі Всеукраїнських олімпіад і ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, нагороджено спільними грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради 61 учня в 13 номінаціях та вручено їм відповідні іменні премії видатних уродженців Тернопільської області.
У номінації «українська мова і література» (премія імені Богдана Лепкого) відзначено двоє зборівчан: ученицю Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича ГРИБАЧОВУ Марту Валентинівну та учня загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова РУДОГО Романа Ігоровича.

Переглядів: 44 | Додав: admin2 | Теги: Гордість і надія Тернопілля | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar