Головна » 2018 » Березень » 20 » Гроші мають значення
15:01
Гроші мають значення

П‘ятий рік поспіль Україна долучається до глобальної міжнародної навчальної ініціативи – відзначення Всесвітнього тижня грошей. Оскільки дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для прийняття впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя, у Млиновецькому НВК вже вдруге провели заходи із відзначення Global Money Week. 
У рамках цієї події з 12 по 18 березня 2018 вчитель економіки та фінансової грамотності Назарій Ігорович Оленин підготував низку заходів з метою підвищення обізнаності учнів про важливість фінансової освіти.
Зокрема, для учнів школи проведено урок в інтерактивному форматі «Фінансова обізнаність та заощадження». Учні 11-го класу провели міні-лекцію «Що таке гроші та історія їхнього виникнення». Заздалегідь підготовлені діти розповіли своїм однолітка про види грошей та елементи захисту купюр, у доступній та сучасній формі з акторською майстерністю розіграли сценку «Натуральні гроші».
Восьмикласники презентували виставку «Монети країн світу», де було зібрано монети з 15 різних країн. А учні 7-го класу мали змогу трішки пофантазувати та уявити гроші майбутнього, а результати діяльності були оцінені на конкурсі малюнків «Гроші майбутнього».
Крім того, школярі мали змогу віртуально відвідати Музей грошей Національного банку України та візуально доторкнутись до найстаріших та найрідкісніших видів валюти.
Проведений з учнями тренінг «Чи вмію я управляти своїми фінансами?» сприяв формуванню та розвитку практичних навиків заощадження грошей в реальних життєвих ситуаціях. Учні складали бюджет поїздки на пікнік та мотивували список витрат. 
Після проведення тренінгу учні поділились своїми враженнями. Софія Прінь: «Я зрозуміла, як можна заощаджувати на кишенькових грошах та правильно розподілити бюджет на тиждень». Назарій Лемик: «Мені найбільше сподобалась віртуальна екскурсія в музей грошей та інформація про те, як відрізнити справжні гроші від фальшивих».

Інформація зі сайту Млиновецького НВК +ФОТО
 

Переглядів: 78 | Додав: admin2 | Теги: Млиновец | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar