Головна » 2017 » Вересень » 5 » Група школярів Зборівщини вирушила на навчання в Республіку Польща
11:42
Група школярів Зборівщини вирушила на навчання в Республіку Польща

02 вересня 2017 року група школярів Зборівщини вирушила на навчання в Республіку Польща. Шестеро учнів продовжуватимуть навчання у місті Любомєж. За сприяння Міжнародного Центру Впровадження Програм ЮНЕСКО молоді ініціативні українці безкоштовно здобуватимуть освіту за обраним профілем та одночасно служитимуть як волонтери цієї організації від України.
Від’їзду делегації, а це більш як три десятки учнів з усієї України, передувала організаційна робота, згуртування групи, вивчення польської мови, ознайомлення з культурою та традиціями країни, яка приймає дітей.
Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Богданович Яворський у напутньому слові до дітей відзначив, що їхня місія відповідальна і почесна: поруч із здобуттям європейської освіти молоді люди презентуватимуть Україну у Республіці Польща, перейматимуть досвід лідерства та організації самоврядування. Очільник району побажав дітям та їх батькам легкої дороги та висловив сподівання, що, повернувшись на Україну, молоді люди зроблять свій вагомий внесок у розбудову нашої держави – мирної, європейської та незалежної. Перед відбуттям школярі виголосили спільну молитву та одержали благословення священника на успішне навчання та подорож, а також виконали державний Гімн України.

Інформація зі сайту Зборівської РДА

Переглядів: 51 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Ігор Яворський, Марія Назарчук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar