Головна » 2018 » Лютий » 7 » Ідею Дня безпечного Інтернету підтримала ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Перепельників!
13:10
Ідею Дня безпечного Інтернету підтримала ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Перепельників!

Перепельники6 лютого 2018 року у світі відзначили День безпечного Інтернету, який проходив під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Міжнародний день безпечного Інтернету (Safer Internet Day) був заснований Єврокомісією у 2004 році й традиційно відзначається у перший вівторок лютого.
З метою дослідити позитивні і негативні сторони Інтернету, засвоїти правила безпечної роботи і Інтернеті, сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті, та про шляхи їх подолання, виховання інформаційної культури в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Перепельників району було проведено урок з елементами тренінгу «Безпечний Інтернет, який підготували вчителі інформатики Марія Михайлівна Гавришко та Наталія Володимирівна Гуменюк. 
Учні досліджували вплив Інтернету на життя школярів, сформулювали та засвоїли правила безпечної роботи в Інтернеті, переглянули повчальне відео «Найжахливіший тиждень Петрика», писали свої обіцянки щодо власної дисципліни при користуванні Інтернетом, розповідали кумедні історії про його користувачів. Кожен з присутніх отримав буклет-пам’ятку про дотримання правил Інтернет-безпеки. Старшокласникам також було запропоновано заповнити анкету «Безпека в Інтернеті».

Більше інформації та світлин на сайті ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників

Переглядів: 62 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar