Головна » 2018 » Березень » 3 » Інклюзивна освіта – перспектива нова, хоч різні можливості – рівні права
09:57
Інклюзивна освіта – перспектива нова, хоч різні можливості – рівні права

01 березня 2018 року в актовому залі Зборівського районного методичного кабінету відбувся проблемний семінар заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти. 
Методист з виховної роботи Зборівського РМК Любов Шнир ознайомила учасників семінару з особливостями освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами.
Заступники директорів з виховної роботи обговорили проблеми адаптації змісту, форм та методів виховання «особливих дітей», створення інклюзивного освітнього середовища, індивідуальної  програми розвитку. Також учасники семінару ознайомились з досвідом роботи Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. В. Левицького. 
Любов Шнир, методист з виховної роботи Зборівського РМК, запропонувала методичний інструментарій для  практичної діяльності. 
А підсумком семінару стали слова Василя Сухомлинського: «Знедолена природою дитина не повинна знати, що в неї слабкий  розум, слабкі сили. Виховання такої дитини має бути в сто разів ніжнішим, чуйнішим, дбайливішим».

Більше світлин тут

Переглядів: 110 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РМК, Любов Ш | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar