Головна » 2017 » Грудень » 13 » Інструктивно-методична нарада організаторів виховного процесу
09:44
Інструктивно-методична нарада організаторів виховного процесу

Методичні рекомендації щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в закладах освіти Зборівського району на 2017-2020 роки отримали заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори 7 грудня  2017 року під час інструктивно-методичної наради у відділі освіти райдержадміністрації. Інформувала присутніх  методист з виховної роботи районного методичного кабінету Любов Михайлівна Шнир.
Про співпрацю закладів освіти з обласною молодіжною громадською організацією «Сокіл» вела мову педагог-організатор Зборівської державної української гімназії імені Романа Завадовича Надія Мирославівна Кохан.
Про те, як у Тернопільському навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ст. – медичний ліцей № 15» формують здоров'язбережувальні компетентності школярів засобами технології «Навчання в русі», розповідала та демонструвала відео фрагменти заступник директора з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної Оксана Євгенівна Затурська, яка нещодавно побувала на обласному семінарі у даному закладі освіти.
Далі методист з виховної роботи РМК Любов Михайлівна Шнир та методист Зборівського районного центру дитячої та юнацької творчості Ірина Михайлівна Владимир інформували про організацію та проведення районного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року – 2018».
А завершилася нарада традиційним оглядом рекомендованої літератури.

Більше світлин тут

Переглядів: 87 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar