Головна » 2017 » Грудень » 29 » Інтегровані заняття у дошкільному закладі – засіб розвитку особистості
11:19
Інтегровані заняття у дошкільному закладі – засіб розвитку особистості

27 грудня 2017 року на базі Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича відбувся семінар-практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з проблеми «Особливості організації та проведення інтегрованих занять з дітьми дошкільного віку».
Методист комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Надія Петрівна Мельник ознайомила колег з методикою проведення інтегрованих занять та умовами для успішного їх проведення в ДНЗ.
Учасники семінару-практикуму переглянули презентацію інтегрованого заняття у різновіковій групі «По Україні з краю в край ходить Святий Миколай» за освітньою лінією «Дитина у світі культури». Заняття провела вихователь Осташівського ДНЗ (дитячого садка) «Веселка» Марія Василівна Дзядик.
Практичний психолог закладів дошкільної освіти міста Зборова Христина Григорівна Ревега у цікавій і доступній формі презентувала методи і прийоми роботи  гудзикотерапії. Педагоги мали можливість взяти участь у практичному занятті з даної проблеми.
Із передноворічним настроєм присутні взяли активну участь у майстер-класі «Виготовлення новорічної прикраси», який провела вихователь Осташівського ДНЗ (дитячого садка) «Веселка» Ольга Богданівна Головата.
За підсумками семінару-практикуму вироблено методичні рекомендації.

Фотогалерея
 

Переглядів: 163 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar