Головна » 2018 » Березень » 28 » Йде підготовка до проведення в районі пробного ЗНО та атестації педпрацівників
11:12
Йде підготовка до проведення в районі пробного ЗНО та атестації педпрацівників

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук провела нараду з окремих питань організації і проведення в районі 31 березня 2018 року пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки цього ж дня проходитиме всеукраїнська акція «За чисте довкілля», то йшлося про забезпечення нормальних умов роботи пункту пробного тестування на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова, де проходитиме пробне ЗНО з іноземних мов, зокрема координацію діяльності комунальних служб міста, населення з недопущення тимчасового відключення електропостачання до закладу освіти та мінімізації додаткового шуму з використанням притиральної техніки, бензопил тощо на прилеглій території.
Також погоджено графік організаційних заходів із впровадження у закладах загальної середньої освіти Української Хартії вільної людини, використання при цьому переданого вчора відділові освіти райдержадміністрації банера-плаката, який, відповідно до методичних рекомендацій, має побувати у кожній школі.
Учасники наради вирішували окремі питання організації у 2018 році атестації педагогічних працівників та роботи районної атестаційної комісії.
Після наради начальник відділу освіти побувала у першій міській школі та обговорила з директором школи Євгеном Євгеновичем Лисом стан підготовки закладу освіти до проведення пробного ЗНО.

Переглядів: 80 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar