Головна » 2018 » Лютий » 14 » Капітально відремонтована школа в с. Олієві стала тепер окрасою Тернопілля
09:44
Капітально відремонтована школа в с. Олієві стала тепер окрасою Тернопілля

Так кажуть, бо саме завдяки реалізації проекту «Капітальний ремонт (утеплення фасадів), перекриття; заміна покрівлі, влаштування дашків входу) Оліївської ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Оліїв Зборівського району Тернопільської області» будівля школи не тільки змінила свій зовнішній вигляд, а й надзвичайно покращилися її енергозберігаючі властивості. А школа дійсно розмальована яскравими барвами і її оригінальним розписом милуються не тільки мешканці Олієва, а й всі, хто буває у селі.
На урочисту подію в с. Оліїв з нагоди завершення реалізації проекту завітали голова обласної державної адміністрації Степан Барна, народний депутат України Тарас Юрик, голова райдержадміністрації Ігор Яворський, голова районної ради Богдан Максимів, Зборівський міський голова Руслан Максимів та сільський голова Володимир Гончаренко.
Урочисті розпочалися у приміщенні з виконання Державного Гімну України церковним хором та всіма присутніми. Далі, з метою вшанування всіх загиблих за волю України, на шкільному подвір'ї відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки героям ОУН-УПА Павлу Робаку та Петру Чіпу. Освячення пам'ятної дошки здійснив отець Григорій, котрий також з патріотичними настановами звернувся до присутніх. Перерізати символічну стрічку до оновленого закладу освіти дорослі передоручили учням школи, які залюбки взялись справилися із завданням.
Голова Тернопільської ОДА Степан Барна у своєму виступі наголосив, що даним прикладом ми демонструємо, що для нас комфортне навчання дітей - першочергове завдання, тому ми й надалі будемо продовжувати рухатися у цьому напрямі. Адже зміни має відчути кожен.
Депутат Верховної Ради України Тарас Юрик зауважив, що які б кошти, зусилля не були задіяні, вони варті того – заради цих дітей. Держава вкладає у соціально-культурний розвиток. Відбудова цього закладу – лише частинка відбудови Зборівщини. І це має вселяти віру, що все буде добре, бо країна розвивається.
У своєму коментарі голова райдержадміністрації Ігор Яворський наголосив, що на сьогоднішній день ми маємо країну, яка змінюється. Крок за кроком, школа за школою, метр за метром нової дороги вона змінюється і через кілька років ці дітки матимуть зовсім іншу країну.
Після теплих слів гостей свята урочисту частину продовжили виступи талановитих дітей Оліївської школи, а потім гості та всі бажаючі оглянули затишне приміщення оновленого закладу освіти.

Більше інформації та світлин на сайті Зборівської РДА

Зміни найкраще видно у порівнянні

Переглядів: 146 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Олієва | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar