Головна » 2017 » Червень » 12 » Керівників дошкільних навчальних закладів району навчали управлінської майстерності
14:02
Керівників дошкільних навчальних закладів району навчали управлінської майстерності

Відбулося чергове засідання школи управлінської майстерності керівників дошкільних навчальних закладів району.
Першочергово довела до завідувачів вимоги щодо ведення ділової документації з кадрових питань у дошкільному навчальному закладі методист комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет Марія Федорівна Мельник. А про організацію роботи в дошкільних навчальних закладах у літній період інформувала методист установи Надія Петрівна Мельник.
Про вимоги санітарного законодавства до функціонування дошкільних навчальних закладів у літній оздоровчий період  розповіла старша медична сестра Озернянського дитячого ясла-садка «Сонечко» Марія Степанівна Артимович.
Директор (завідувач) Зборівського дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» Галина Ярославівна Конкольовська інформувала колег про методичний супровід роботи з безпеки життєдіяльності,охорони праці в дошкільному навчальному закладі. Також керівники ДНЗ інформували про проведення тижня безпеки життєдіяльності у навчальних закладах. 
Далі методист комунальної установи «Зборівський РМК» Надія Петрівна Мельник
підвела підсумки огляду територій дошкільних установ до роботи у літній період.
А ще керівників ДНЗ практично навчали складати орієнтовну циклограму оперативного контролю у дошкільному навчальному закладі на літній період, ознайомили з новинками навчально-методичної  літератури та нормативно-правовими документами.
Для узагальнення результативності занять школи управлінської майстерності керівників дошкільних навчальних закладів району проведено анкетування.

Переглядів: 131 | Додав: Psyjdsq | Теги: Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar