Головна » 2018 » Червень » 22 » «Хочеш змінити світ — надихай дітей!»
08:45
«Хочеш змінити світ — надихай дітей!»

Саме так звучить лозунг GoCamp. Керуючись цим гаслом, літній мовний табір «Світанок» («Sunrise») вже другий тиждень надихає своїх вихованців. Працюють креативно, весело та енергійно! Діти встигли ближче познайомитися та подружитис з чудовою волонтеркою Sophie.
Удосконалення мовних навичок відбувається через рухливі та інтелектуальні ігри, квести, перегляд навчальних відеофільмів, створення групових та індивідуальних проектів, вивчення пісень, читання улюблених казок. За допомогою активностей, запропонованих Sophie, діти розвивають вміння працювати в команді, бути відповідальними один за одного, мислити критично. Надзвичайно сподобалася дітям віртуальна мандрівка до Лувра та цікаві розповіді про визначні місця Парижа. Разом з волонтером педагоги крок за кроком підводять дітей до усвідомлення того, що світ цікавий та різноманітний. І якщо ти знаєш іноземну мову – то ось він, у тебе на долоні.
Участь школи у програмі GoCamp без сумніву є необхідною складовою нових тенденцій в освіті. Проект надихає дітей на нові звершення та сміливість мрій!

Інформація зі сайту ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного. Там же більше світлин

Переглядів: 89 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar