Головна » 2018 » Березень » 19 » Команда правознавців Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича привезла кубок з турніру в Тернополі
14:47
Команда правознавців Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича привезла кубок з турніру в Тернополі

15 березня 2018 року на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету вдруге відбувся відкритий Регіональний турнір із судових дебатів на кубок начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, учасниками якого стали 6 команд, що складалися з учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і студентів 1 курсу коледжу Тернопільської області.
Метою цього масштабного інтелектуального заходу стала ефективна реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
Наш район на турнірі представила команда «Viva Lex» Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича, яка за результатами жеребкування отримала статус позивача. То ж гімназисти Марта Лукачат, Ірина Мельник, Назар Павлович та Олександр Романів стали учасниками судового процесу.
Роль судді виконувала суддя Тернопільського міськрайонного суду Катерина Грицай, а Генеральним суддею Турніру виступив начальник Головного територіального управління юстиції Едуард Кольцов.
У напруженій боротьбі наші гімназисти показали згуртованість, командний дух та вміння оперувати набутими знаннями, а за загальним рейтингом команда гімназії здобула І місце і нагороджена кубком начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та цінними подарунками.
За результатами оцінювання незалежного журі Марта Лукачат отримала нагороду у номінації «Кращий знавець права».
Вітаємо гімназистів і їх наставника Ярославу Ярославівну Ковбасюк із новим вагомим успіхом. Бажаємо і надалі працювати, самовдосконалюватися та перемагати!

Більше інформації на сайті Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та сайті Зборівської гімназії

Переглядів: 121 | Додав: admin2 | Теги: Зборівська гімназія ім. Р. Завадови | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar