Головна » 2017 » Вересень » 14 » Компетентнісний зміст освіти – вимога часу
13:39
Компетентнісний зміст освіти – вимога часу

З огляду на визначальну роль класного керівника у процесі формування ціннісних ставлень школярів виникає потреба в підвищенні рівня знань та умінь педагогічних працівників, які працюють з класними колективами. Тому систематичне проведення методичних заходів для голів шкільних методичних об'єднань класних керівників району, які організовує методист з виховної роботи Зборівського РМК Любов Михайлівна Шнир, дає їм можливість отримати відповідні знання, набути вмінь і компетенцій та організувати належним чином методичну роботу з класними керівниками у загальноосвітніх навчальних закладах.
Перша у новому навчальному році інструктивно-методична нарада голів ШМОКК району відбулася 12 вересня 2017 року в актовому залі районного методкабінету. У вступному слові Любов Михайлівна акцентувала увагу присутніх на важливості компетентнісного підходу до організації методичної роботи з класними керівниками в контексті Концепції Нової української школи.
Прийшла до голів шкільних методичних об'єднань і начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук. Нагадавши про надзвичайну важливість військово-патріотичного виховання, вона висловила вдячність тим колективам шкіл, які постійно проводять цікаві волонтерські заходи, допомагають нашим бійцям в АТО та їх сім'ям, бережуть пам'ять про учасників визвольних змагань минулих поколінь.  
Оскільки одним із важливим напрямків у виховному процесі загальноосвітньої школи, зокрема класного керівника, є формування морально-духовної особистості школяра, то досвідом діяльності навчального закладу і класних керівників із зазначеної проблеми поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної Оксана Теодорівна Ревега.
Велику роль у вихованні школярів педагоги району приділяють гуманістичним стосункам «вчителі – учні».  Тому інформація класного керівника 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. с. Цеброва Ольги Вікторівни Бенедиги про її особисту участь у Третьому Львівському фестивалі гуманної педагогічки та створення і практичне втілення гуманістично орієнтованої моделі виховання надзвичайно зацікавила присутніх. Ольга Вікторівна також поділилася досвідом роботи щодо практичного втілення такої моделі зі своїми вихованцями, представивши цікаву презентацію.  
На завершення методичної зустріч методист РМК наголосила  на важливості самоосвіти класних керівників як основи професійного становлення і розвитку педагога, провела огляд фахової літератури і запропонувала її для організації роботи з батьками та методичної роботи з класними керівниками.

Більше світлин тут

"Як любити дітей" (презентація О.В.Бенедиги)

Переглядів: 99 | Додав: admin2 | Теги: Шнир Л.М., відділ освіти Зборівської РДА, Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar