Головна » 2017 » Грудень » 22 » Конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування пройде у лютому – квітні 2018 року
14:03
Конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування пройде у лютому – квітні 2018 року

На виконання плану роботи відділу освіти райдержадміністрації на 2018 рік, ради старшокласників «Сузір’я» Зборівського районного громадського об’єднання Всеукраїнської ліги старшокласників на 2017-2018 навчальний рік, з метою сприяння розвитку лідерського інтелектуально-творчого потенціалу учнівської молоді, формування національно свідомої і громадсько-активної особистості та поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування у лютому – квітні 2018 року відбудеться конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування закладів освіти району «Лідер року-2018». 
Відповідний наказ від 21 грудня 2017 року  657-од підписала т.в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Володимирівна Тихоліз.
Наказом визначено і конкретні терміни проведення конкурсу: І тур (шкільний) – лютий-березень 2018 року; ІІ тур (районний) – у 2 етапи: заочний – з 01 по 13 квітня, очний – 26 квітня 2018 року.
Також даним наказом затверджено Положення про конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року-2018», склад організаційного комітету і журі районного туру Конкурсу.
Керівникам закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти для організації і проведення І туру Конкурсу доручено створити оргкомітети та журі, склад яких затвердити наказом. Звіти оргкомітетів про підсумки І туру Конкурсу, заявки на участь переможців у ІІ турі Конкурсу разом з матеріалами, визначеними Положенням про конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року-2018», подати до 01 квітня 2018 року в оргкомітет районного туру Конкурсу (комунальна установа «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради).
Організаційно-методичний супровід проведення Конкурсу, підведення підсумків та нагородження переможців здійснюватиме Комунальна установа «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради.

Переглядів: 153 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Лідер року-2018, Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar