Головна » 2017 » Жовтень » 20 » «Козацькі забави» у школі села Висипівців
13:14
«Козацькі забави» у школі села Висипівців

Теплий осінній день зібрав учнів та вчителів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Висипівців на щорічне традиційне свято-конкурс «Козацькі забави».
У заході взяли участь 5 команд: «Козацький герць», «Сучасні козаки й козачки», «Чайка», «Галицькі козачата», «Славні українці».  Школярі демонстрували вміння марширувати з піснею й виконувати командний девіз, представляти емблеми на козацьку тематику.
Змагались також в естафетах: «Посадка і збирання картоплі», «Спритність», «Втеча козака з полону», «Повзунець», «Приготування кулешу», «За рідний край – хоч помирай».
Родзинкою свята стали наймолодші школярі,  які підбадьорювали  учасників патріотичними речівками та піснями.
Змагання оцінювало  журі  у складі  директора школи Галини Романівни Петришин, заступника директора з навчально-виховної роботи Оксани Любомирівни Шляхтун та вчителя Роя Ігоря Михайловича.
Свято пройшло цікаво і змістовно. Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників, а в глядачів викликало почуття гордості за свій рідний край і тих, хто у ньому живе. Бо в такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.

Інформація зі сайту ЗОШ І-ІІІ ст. с. Висипівців

Переглядів: 71 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Висипівців | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar