Головна » 2017 » Грудень » 20 » «Козацькому роду нема переводу!»
14:30
«Козацькому роду нема переводу!»

Млиновецький НВКБережуть і примножують козацькі традиції у Млиновецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Свідченням цього став проведений з ініціативи учнівської ради конкурс серед юнаків «Козак школи 2017».
Вже у першому конкурсі «Дозвольте відрекомендуватися» учасники заходу показали, як виглядає сучасний козак і якими кращими якостями він наділений.
Далі хлопці 7-8 класів помірялись своїми якостями у конкурсах «Мій коник», «Вище, швидше, сильніше», «Викрутись» та «Каверзні запитання». Цікаво було бачити, як учасники поралися із чисто жіночою справою – плетінням дівочої коси та приготуванням оригінального бутерброда.
А ще конкурсанти показали, що здатні шанувати і примножувати козацьку славу! Особливо – у конкурсі на краще виконання гопака. 
Поки шановне журі чесно і справедливо оцінювало кожен етап, у перерві між ними звучала українська музика. Окрім суддів, право оцінити хлопців мали глядачі, сила голосу яких визначила кращого козака у номінації «Глядацькі симпатії».
І справді, як гласить народна мудрість – «Козацькому роду нема переводу!».

Більше світлин тут

Переглядів: 93 | Додав: admin2 | Теги: Козак школи 2017, Млиновецький НВК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar