Головна » 2017 » Жовтень » 1 » Кубок Зборова з футболу
11:05
Кубок Зборова з футболу

Із ініціативи голови Федерації футболу Тернопільщини, народного депутата України Тараса Юрика, міського голови м. Зборова Руслана Максиміва було організовано змагання з міні-футболу серед учнів 6-9 класів навчальних закладів населених пунктів, які планують увійти в Зборівську об’єднану територіальну громаду.
У турнірі взяло участь 14 команд. Переможцем стала команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова, яка у фіналі перемогла учнів Пліснянської школи. Основний час не виявив переможця, а в серії пенальті влучнішими були підопічні Євгена Лиса та Павла Газди. Команда нагороджена кубком, комплектом форми, м’ячами. Усі команди-учасниці отримали футбольні м’ячі від Федерації футболу області, а також грамоти від міського голови за участь у турнірі.
До речі, у змаганнях брала участь команда с. Августівки Козівського району, яка пробилася у півфінал.
Змагання стали справжнім святом для наших футболістів, бо в гості до них завітали дворазові чемпіони світу та Європи з футболу – іспанські футболісти на чолі з керівником Федерації футболу Іспанії Антоніо Граціо Плата. Він привітав учасників змагань та разом зі своїми товаришами провів цікаві майстер-класи.
Справжнє футбольне свято надовго запам’ятається дітям, а нові зустрічі на Кубок м. Зборова з міні-футболу відбудуться вже наступного року.

Ігор Колос, завідувач Зборівського РМК

Фотогалерея

Переглядів: 55 | Додав: admin2 | Теги: Руслан Максимів, Кубок Зборова з футболу, Зборівська ОТГ, Тарас Юрик | Рейтинг: 0.0/0