Головна » 2018 » Березень » 29 » Квест з кібербезпеки
13:56
Квест з кібербезпеки

З метою розширення й поглиблення знань про безпечний Інтернет 27 березня 2018 року на базі Зборівського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя було проведено квест з кібербезпеки під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». У заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Зборівського району, ОТГ та студенти I-II курсів коледжу.
Організатори квесту – методист комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Галина Антонів та викладач коледжу Галина Ворона – привернули увагу молоді до важливого й актуального напрямку знань з кібербезпеки. Учням було запропоновано взяти участь у веб-квесті «Безпечний інтернет». Свої роботи вони розміщували на онлайн-дошці.
Для всіх учасників квесту кращі студенти коледжу розповіли про поняття криптографії та його елементи, соціальну інженерію, елементи криптографічного захисту інформації, ідентифікацію та  аутентифікацію, QR-коди, політику захисту інформації відомих світових компаній в галузі ІТ та мережевий захист. Психолог коледжу Тетяна Головата розповіла про ризики, на які наражають себе діти в Інтернеті.
Учні брали участь у вправах «Очікування», «Друкарська машина», намагалися зробити копію повідомлення про вміст малюнка, здійснювали шифрування та дешифрування повідомлень, працювали  над створенням вірша-сенкана на тему Інтернету.

Детальніше читайте на сторінці методиста РМК Антонів Г.Я.

Переглядів: 77 | Додав: admin2 | Теги: Галина Антонів, Зборівський коледж, Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar