Головна » 2018 » Лютий » 6 » Лідерство – це мистецтво
11:51
Лідерство – це мистецтво

У Зборівському районному центрі дитячої та юнацької творчості проведено районний збір лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я» на тему «Лідерство – ефективне управління!? Лідерство – це мистецтво».
Основна мета тренінгу – сприяти розвитку в підлітків навичок самопізнання, самоаналізу та самореалізації; розвивати соціально-психологічні компетентності особистості та вміння приймати особистісні й групові рішення; виховувати в лідерів почуття поваги, взаємодопомоги один до одного, любов до творчої праці.
Як і зазвичай, лідери, об’єднавшись у творчі групи, висловлювали свої ідеї, бачення, бажання. Велика увага була приділена залученню учнівської молоді до виготовлення виробів із солоного тіста «Мистецтво, зроблене своїми руками» до дня св. Валентина. Усі старанно та з великим задоволенням ліпили сердечка. Знаючи майбутніх власників виробів, лідери при розфарбуванні вдома мають врахувати їхні смаки, схильності, переважну колірну гаму і зробити такий подарунок, який просто викличе захоплення! Найголовніше, що вироби зроблені з любов’ю!
По закінченню тренінгу до лідерів завітав керівник комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний молодіжний методичний центр» Богдан Леонідович Бутковський. Він запропонував лідерам активну і творчу співпрацю щодо проектів «Школа лідера», «Бізнес-школа і коучінг», «Школа журналістики», «Продюсування молодих артистів». 
Упродовж тренінгу лідери отримали нові знання, гарний настрій, позитивні святкові емоції, креативні думки і творчий дух колективу, у якому побували.

Куратор лідерів Ірина Владимир

Переглядів: 65 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РЦДЮТ, Лідери Зборівського району Сузір*я | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar