Головна » 2018 » Квітень » 5 » Масштабне оновлення освітньої сфери: в пріоритеті не лише форма, а й зміст! — Степан Барна
09:30
Масштабне оновлення освітньої сфери: в пріоритеті не лише форма, а й зміст! — Степан Барна

Збільшення фінансування, покращення матеріально-технічної бази та інфраструктури, початок непростих, але вагомих реформ – торкнулися й освітньої сфери Тернопільської області. За останні три роки активної та продуктивної діяльності обласної адміністрації на чолі з головою ОДА Степаном Барною ми маємо чим пишатися – це нові та оновленні школи, наповненні не лише формою, а й змістом; це нові садочки та відкриття додаткових груп; це сучасні лабораторії у професійно-технічних училищах з новим устаткуванням для здобуття фахових професій. А також інклюзивні класи, в яких дітки з обмеженими потребами навчаються разом із своїми однолітками.
«Дитячі садочки – важлива складова розвитку та виховання дітей»
2017 рік став знаковим для розвитку та розширення мережі дитячих дошкільних навчальних закладів. У селі ГородищеКозівського району та у селі Жабиня Зборівського району відкрили два новозбудованих садочки.
Крім того, у 8 населених пунктах відкрили ще додаткові групи на загальну кількість 209 дітей. Також у 2018 році завершать садочки у селі Стінка Бучацького району, (80 місць), в Гориглядах Монастириського району (40 місць) та в Нагірянці Чортківського району.
У Бережанському районі у Вербівському НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» реалізували енергоефективний проект розвитку, який передбачив реконструкцію системи опалення з встановленням енергоефективних котлів на альтернативних видах палива та заміні покрівлі з утепленням фасаду.
У Бучацькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 здійснили капітальний ремонт щодо впровадження енергозберігаючих технологій з утеплення фасадів.
Реконструювали й загальноосвітню школу І-ІІІ ст. у селі Почапинці Тернопільського району.
А також здійснили капітальний ремонт – утеплили фасади, замінили покрівлю та вікна на енергозберігаючі у Кременецькому НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 – дошкільний навчальний заклад» та в Оліївській ЗОШ І-ІІІ ст. Зборівського району. Зміни від таких робіт уже відчутні й не лише завдяки тому, що в класах тепер тепло і затишно, а й тому, що це дозволяє значно економити на енергоносіях!

Більше інформації на сайті Тернопільської ОДА

Переглядів: 45 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Тернопільська ОДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar