Головна » 2017 » Червень » 1 » «Ми – діти твої, Україно!»
22:52
«Ми – діти твої, Україно!»

1-го червня на території Зборівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулися різноманітні заходи із дітьми Залозецької об’єднаної територіальної громади, що підкреслили увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості. 
Сьогоднішнє свято пройшло під гаслом «Ми – діти твої, Україно!». Традиційними стали проведення флешмобу «Україна єдина» та бесіда за круглим столом «Україна – європейська держава. 
Діти охоче взяли участь в конкурсі малюнка, а також з учнівською молоддю був проведений майстер клас з виготовлення квітки із цукерки «Чупа-чупс». 
Керівники гуртків Залозецького БДТ та Зборівського РЦЕНТУМ організували для учасників свята спортивні ігри, танцювально-розважальну програму. Учасники свята відвідали музей-світлицю при Зборівському РЦЕНТУМ. 
До проведення свята долучилася дирекція спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт. Залізці, яка організувала для дітей солодкий стіл.
Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти – це ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

Наталія Василівна Семенович, директор Зборівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді


Фотогалерея

Переглядів: 81 | Додав: Psyjdsq | Теги: Зборівський РЦЕНТУМ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar