Головна » 2017 » Грудень » 17 » «Ми хочемо жити у чистій Україні»
14:41
«Ми хочемо жити у чистій Україні»

Гартуй свій дух і волю, й тіло,
Берися за роботу сміло.
Уже тепер з маленьких літ
Іди добро творити в світ!

15 грудня 2017 року гуртківці Зборівського районного центру дитячої та  юнацької творчості провели у дитячих садочках № 1 «Сонечко» та № 2 «Вербиченька» виховний захід на екологічну тематику «Ми хочемо жити у чистій Україні».
У своїй екологічній казці «І у сміття є будинок» вихованці гуртка «Акторська майстерність» Артур Мельник, Люба Мнюх, Володя Мартинів, Дана Журат (керівник Людмила Ключник) та вихованка гуртка «Співаночка» Вероніка Гуменна (керівник Людмила Кривоніс, акомпаніатор Микола Сеник), акцентували увагу вихованців дошкільних закладів на тому, що нашу землю, її чудову природу потрібно берегти і ніколи не засмічувати, бо саме сміття забруднює землю нашої чудової України, її повітря, її ліси та поля. Говорили гуртківці і про те, що тільки від кожного із нас залежить, щоб наша земля була чистою та красивою.
Ведучою виховного заходу на екологічну тематику була Вікторія Стецина (керівник Марія Олійник).
Після казки гуртківці «влаштували» у залі справжнє імітоване озерце, у якому і навколо якого було повно всілякого сміття, яке необхідно було розсортувати у три спеціальні ящики для побутових відходів: жовтий – СКЛО, синій – ПЛАСТИК, зелений – ПАПІР. 
А на завершення заходу маленька Антоніна Забитівська, вихованка гуртка «Співаночка», заспівала усім присутнім пісню «Любіть Україну».
Наш захід мав мету: навчити маленьких дошкільнят – майбутнє нашої України, відповідально та дбайливо ставитися до довкілля. Думаю, що з цим завданням ми справилися. І довели малятам, що сміття справді має свій будинок.

Ірина Владимир, методист РЦДЮТ

Фотогалерея

Переглядів: 72 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar