Головна » 2017 » Червень » 9 » Мовний табір GoCamp «Sunrise» у Мильному
12:50
Мовний табір GoCamp «Sunrise» у Мильному

Дзвенить багатоголоссям, заливається реготом, переливається сміхом, вибухає оплесками, а ще – пахне липою і свіжоскошеною травою… Ось такою є школа під час табірної зміни. 
Вже не перший рік у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Мильного працює літній мовний табір «Sunrise». Та цього року, взявши участь у Всеукраїнському проекті GoGlobal!GoCamp!, здобули перемогу. Школа увійшла до списку 611 навчальних закладів-переможців з усіх регіонів України, які були відібрані в результаті конкурсу, і які здобули право на проведення мовних таборів GoCamp англійською мовою. З нетерпінням у Мильному очікують на іноземного волонтера з Гонконгу.
У пришкільному таборі діти оздоровлюються, удосконалюють свої знання з англійської мови, розвивають особистісні таланти, вчаться формувати здорові відносини співробітництва в дитячому колективі. А допомагають їм у цьому спільна праця та мудрі і творчі вихователі. 
Табір «Sunrise» – це ще й кузня лідерів. Учні вчаться планувати та організовувати свою діяльність, бути самодисциплінованими, відповідальними, сумлінними, соціально  активними та комунікативними. 
Віримо, що вихованці отримають намисто з яскравих вражень, гарний настрій, нові вміння і задоволення від своєї творчої діяльності.

Переглядів: 158 | Додав: Psyjdsq | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мильного | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar