Головна » 2018 » Червень » 10 » Начальник відділу освіти відвідала два табори з денним перебуванням дітей
15:06
Начальник відділу освіти відвідала два табори з денним перебуванням дітей

На виконання статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою забезпечення відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-оздоровчої та спортивної роботи, зацікавлення учнів іноземними мовами, під час літніх канікул 2018 року з 04 по 21 червня відділом освіти організовано роботу таборів з денним перебуванням дітей та літніх мовних таборів при десятьох загальноосвітніх школах району, та одному закладі освіти Озернянської об’єднаної територіальної громади, якими охоплено  відповідно 275  учнів.
До відпочинку в таборах залучені діти сироти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, з багатодітних, малозабезпечених сімей, переселенці з тимчасово окупованої території України, діти добровольців та призваних на військову службу під час мобілізації військовослужбовців та обдаровані діти.
За рахунок коштів (60 000 грн.), які  виділені із місцевого бюджету, для дітей організовано харчування відповідно до норм в оздоровчих таборах. Ціна харчування становить 15.00 грн.
У дошкільних установах району планується оздоровити дітей дошкільного віку шляхом переведення закладів на санаторний режим роботи, перегляду форм і методів роботи з дітьми в літній період.
Крім цього, на оздоровлення дітей планується залучати кошти районної організації профспілки працівників освіти.
06 червня начальник відділу освіти Олена Ярославівна Поплінська та головний спеціаліст відділу Мирослава Миколаївна Олещук відвідали табори з денним перебуванням дітей «Усмішка» при загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Загір’я та «Непосиди» при  Гає-Розтоцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» для проведення якісного вивчення організації роботи в таборах.
 

Переглядів: 69 | Додав: admin2 | Теги: Олена Поплінська, Табори з денним перебуванням дітей | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar