Головна » 2018 » Березень » 31 » Начальника відділу освіти Марію Назарчук призначено першим заступником голови райдержадміністрації
08:13
Начальника відділу освіти Марію Назарчук призначено першим заступником голови райдержадміністрації

30 березня 2018 року відбулося засідання колегії Зборівської районної державної адміністрації, на початку якого очільник району Ігор Яворський представив Марію Миколаївну Назарчук як новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації. Тож чергова нарада керівників закладів освіти району цього дня розпочалася із представлення головного спеціаліста Мирослави Миколаївни Олещук тимчасово виконуючою обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації, а Марія Миколаївна взяла активну участь у проведенні наради.
Коротко, лише найголовніше було сказано про організоване закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації, оскільки всі нормативно-правові документи до керівників та педагогічних колективів доведені, відповідна робота у закладах загальної середньої освіти  вже проводиться. А вже детальніше завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Ігор Богданович Колос інформував про підготовку до проведення в районі зовнішнього незалежного оцінювання. Його доповнив директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова Євген Євгенович Лис, який звернув увагу директорів закладів освіти на важливість проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з учасниками ЗНО щодо дотримання ними встановлених правил і вимог.
Про організацію діяльності, створення та покращення умов функціонування шкільних бібліотек інформувала методист районного методкабінету Галина Пилипівна Боднар.
Про організацію роботи з батьками в закладах дошкільної освіти вела мову методист районного методкабінету Надія Петрівна Мельник.  
Було наголошено також про виконання вимог чинного законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки, охорони праці, профілактики травматизму.
Оскільки з наступного тижня працюватиме районна атестаційна комісія, то про графік засідань комісії та вимоги до оформлення атестаційних документів інформувала методист РМК Марія Федорівна Мельник.
Про підготовку і проведення в закладах освіти району  заходів із впровадження Хартії вільної людини вела мову методист РМК Любов Михайлівна Шнир. 
Йшлося на нараді також про вихід відділу освіти райдержадміністрації і районної ради із засновників окремих закладів освіти і безоплатну передачу їх майна об’єднаним територіальним громадам, місячник благоустрою, пришкільні табори, прийом на Великодні свята дітей зі Сходу України, всеукраїнський семінар на базі Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича та ін.
На завершення колективної роботи завідувач районного методкабінету Ігор Богданович Колос та голова районної організації профспілки працівників освіти Микола Васильович Остапчук привітали Марію Миколаївну Назарчук із призначенням на посаду першого заступника голови райдержадміністрації, дякували за зроблене нею особисто в галузі освіти району, за спільну працю і взаєморозуміння, побажали плідної праці та нових успіхів.

Фотогалерея

Переглядів: 145 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Марія Назарчук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar