Головна » 2018 » Серпень » 17 » Нарада у райдержадміністрації
12:48
Нарада у райдержадміністрації

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Марії Миколаївни Назарчук відбулася нарада з питань організації освітнього процесу в 2018/2019 навчальному році та виконання освітніх програм у закладах загальної середньої освіти. На нараду запрошувались відповідальні керівники освітньої галузі району – начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Ярославівна Поплінська та завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Ігор Богданович Колос.
Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» та з метою якісної організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти області у 2018/2019 навчальному році, представники влади провели моніторинг освітніх програм закладів загальної середньої освіти усіх типів і форм власності, їх навчальних планів на відповідність вимогам нормативних документів.
У підсумку було зазначено, що співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителями, учнями, адміністрацією та батьками – наріжний камінь, який допоможе досягти конкретних результатів. Тільки так можливо досягти головної мети: змінити освітнє середовище, впровадити ефективне навчання школярів.

Переглядів: 53 | Додав: admin2 | Теги: Марія Назарчук, Олена Поплінська, Ігор Колос, Зборівська РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar