Головна » 2017 » Листопад » 29 » Нарада у відділі освіти
14:56
Нарада у відділі освіти

У відділі освіти райдержадміністрації відбулася чергова нарада директорів закладів загальної середньої освіти. Головна тема наради, через призму якої слухалися всі питання порядку денного – впровадження Закону України «Про освіту». На це наголосила начальник відділу освіти Марія Миколаївна Назарчук, відкриваючи нараду. Також було звернуто увагу на те, що у новому Законі внесено ряд термінологічних змін, які необхідно використовувати в усіх офіційних документах – наказах, положеннях, статутах, листах тощо.
Оскільки на нараду також прибули запрошені керівники шкіл І ступеня, то керівник галузі освіти району першочергово надала слово методисту комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» районної ради Наталії Павлівні Ставковій, яка презентувала інформацію про організацію навчально-виховного процесу в початковій школі в контексті реформування початкової освіти та реалізації Концепції Нової української школи. З окремих положень виступу, які викликали запитання, Марія Миколаївна надавала роз’яснення.
Також з урахуванням нових змін побудували свої виступи методисти районного методичного кабінету Оксана Михайлівна Антонів, інформуючи присутніх про стан викладання та рівень навчальних досягнень з іноземних мов, та Ірина Василівна Костюк, доповідаючи про стан викладання та рівень навчальних досягнень із зарубіжної літератури.
Про стан національно-патріотичного виховання в навчально-виховних закладах району доповідав завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Ігор Богданович Колос, звернувши увагу на підготовку команд закладів освіти до районних та обласних заходів у 2018 році.
Далі мова пішла про нагальні питання впровадження Закону України «Про освіту». Про нормативно-правове забезпечення функціонування загальноосвітніх навчальних закладів у контексті освітніх змін доповідали  головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Володимирівна Тихоліз та методист районного методичного кабінету Марія Федорівна Мельник.
Також на нараді йшлося про забезпечення умов для здійснення дієвого громадського контролю за діяльністю закладу освіти, передбачених вимогами ст. 30 Закону України «Про освіту».
На завершення начальник відділу освіти Марія Миколаївна Назарчук підвела підсумки наради, відповіла на запитання присутніх та дала доручення для виконання порушених проблем.

Презентація Ставкової Н.П.          Презентація Тихоліз Т.В.

Фотогалерея

Переглядів: 271 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Марія Назарчук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar