Головна » 2018 » Грудень » 6 » Нарада у відділі освіти
14:32
Нарада у відділі освіти

Відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих відділу освіти райдержадміністрації та Озернянській ОТГ.  
Про організацію харчування та дотримання санітарно-гігієнічних вимог у закладах загальної середньої освіти інформували начальник управління Держпродспоживслужби у Зборівському районі Ігор Іванович Задорожний та головний спеціаліст управління Олександр Миколайович Скидан.
Прийшла на зустріч з керівниками освітянських колективів перший заступник голови райдержадміністрації Марія Миколаївна  Назарчук і вела мову про впровадження проектів регіонального розвитку, зміцнення матеріально-технічної бази закладами загальної середньої освіти.  
Волонтер Уляна Михайлівна Білик звернулася за підтримкою закладами освіти учасників АТО.
У виступі начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Ярославівни Поплінської йшлося про дотримання закладами освіти температурного режиму, реалізації Концепції «Нова українська школа», виконавської дисципліни; 
Про організацію та впровадження інклюзивної освіти інформувала директор інклюзивно-ресурсного центру Ірина Юріївна Смакула.
Про участь вчителів у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" та щодо участі учнів району у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  йшлося у виступі завідувача Зборівського РМК Ігоря Богдановича Колоса.
Рекомендації щодо формування звіту 1-ЗСО надала головний спеціаліст відділу освіти Мирослава Миколаївна Олещук.
Про впровадження Української хартії вільної людини у закладах освіти інформувала методист РМК Любов Михайлівна Шнир.

Більше світлин тут

Переглядів: 47 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar