Головна » 2017 » Вересень » 6 » Наради педагогічних працівників
11:10
Наради педагогічних працівників

Відділ освіти райдержадміністрації та районний методичний кабінет продовжують проводити інструктивно-методичні наради педагогічних працівників щодо організованого початку 2017-2018 навчального року.
Так, 28 серпня 2017 року радились педагоги-організатори та заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх шкіл району. Проводила нараду методист з виховної роботи РМК Любов Михайлівна Шнир, яка у вступному слові акцентувала увагу на питанні компетентнісного підходу до створення виховного середовища в сучасній українській школі.
Досвідом роботи з організації морально-духовного виховання особистості в системі виховної діяльності школярів поділилась заступник директора з виховної роботи  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озерної Оксана Євгенівна Затурська. 
Про свою участь у Третьому Львівському фестивалі гуманної педагогіки з питань створення і практичного втілення гуманістично орієнтованої моделі виховання розповіла педагог-організатор загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  с. Ренева Наталія Петрівна Мойсеєнко. Вона також долучилася до обговорення питання про підвищення кваліфікації організаторів виховного процесу як основу професійного становлення і розвитку педагога, про що вела мову педагог-організатор загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Осташівців Ольга Іванівна Колодій.
Наступного дня, 29 серпня, про компетентнісний підхід до створення виховного середовища в класному колективі йшла мова під час інструктивно-методичної наради класних керівників району. Проводила нараду методист з виховної роботи Зборівського  РМК Любов Михайлівна Шнир на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова.
Про виховання школярів на прикладі морально-духовних ідеалів і цінностей як пріоритетний напрям діяльності класного керівника йшлося у виступі класного керівника загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озерної Оксани Теодорівни Ревеги. 
Про гуманістичні підходи до організації дієвої співпраці з учнями і батьками на основі досвіду участі у Третьому Львівському фестивалі гуманної педагогіки вела мову класний керівник 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Цеброва Ольга Вікторівна Бенедига. 
На завершення наради Любов Михайлівна акцентувала увагу на самоосвіті класних керівників як основі професійного становлення і розвитку педагога.
30 серпня у читальному залі бібліотеки районного методичного кабінету відбулося засідання школи управлінської майстерності керівників дошкільних навчальних закладів району. Методист районного методичного кабінету Надія Петрівна Мельник проаналізувала роботу школи за 2016/2017 навчальний рік та результати підготовки дошкільних навчальних закладів до нового 2017/2018 навчального року, надала рекомендації щодо їх навчально-методичного забезпечення, презентувала оновлену програму розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Також Надія Петрівна наголосила увагу на питанні  налагодження соціально-педагогічного патронату для дітей дошкільного віку на закріплених територіях.
Про організацію курсової підготовки педагогічних кадрів, ведення документації з кадрових  питань інформувала методист районного методкабінету Марія Федорівна Мельник.
Завершилося засідання школи обговоренням окремих питань з організації методичної роботи у дошкільних навчальних закладах у новому 2017/2018 навчальному році.
На засіданні районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів, яке проводила 30 серпня методист РМК Галина Пилипівна Боднар, розглядалися питання: про участь установ і закладів освіти в реформуванні бібліотечної системи в районі; про створення на базі бібліотек закладів освіти спеціальних робочих місць для громадян, в тому числі й для осіб з особливими потребами, з метою доступу до інформаційно-телекомунікаційних систем; про участь шкіл району з 01 по 31 жовтня у щорічному Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек; про роботу у програмі «Шкільний підручник».

Більше світлин тут

Переглядів: 111 | Додав: admin2 | Теги: Зборівськіий РМК, наради педагогічних праціників | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar