Головна » 2018 » Лютий » 26 » Навчаються вчителі цьогорічних першокласників
15:40
Навчаються вчителі цьогорічних першокласників

З 1 вересня 2018 року розпочнеться навчання першокласників відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Провідне місце у компонентній формулі нової школи відводиться вчителю – успішному, умотивованому, компетентному, модератору, який є готовим до змін. У зв’язку з цим постає питання підготовки вчителів.
23-24 лютого на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова відбулася перша очна сесія для вчителів майбутніх першокласників. Навчання проводили тренери – методист районного методичного кабінету Наталя Ставкова, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Озерної Наталія Берестецька і тренер Нової української школи Наталія Кордуба. На цій сесії було опрацьовано перший модуль «Сучасний вчитель як провідник змін», який включав такі питання:
1. Концепція Нової української школи. Виклики, що стоять перед початковою школою. Чинники якісної початкової освіти. Мета і головні компоненти Нової української школи: дитиноцентризм, компетентнісний підхід, педагогіка партнерства. 
2. Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті Концепції Нової української школи. 
3. Особливості розвитку дітей 6-7-річного віку. Початок навчання у школі: вплив на емоційний стан і поведінку дитини. Особливості психічних і пізнавальних процесів. 
Ці важливі питання були опрацьовані у тренінговій формі. Друга сесія запланована на березень 2018 року.

Фотогалерея

Переглядів: 102 | Додав: admin2 | Теги: нова українська школа, державний стандарт початкової освіт, відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar